Prima Style

4. srpna 2014 14:00

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Kačka se obléká za pár kaček. Bohužel neúspěšně

MÓDNÍ POLICIE: Kačka se obléká za pár kaček. Bohužel neúspěšně

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Kristelová opět zklamala

Kateřina Kristelová je známá tím, že se oblékat neumí. Každý její outfit působí jako výkladní skříň z laciného řetězce. Ani tentokrát nepřekvapila. Kateřina Kristelová, přestože je sympatická a její mluvený projev je na jedničku, by měla popřemýšlet o své image.

Zuzko, tohle se povedlo.

PR manažerka Zuzana Smolinsky na přehlídce módní značky Reserved zabodovala. Její vkusný overal vypadal skvěle. Zajímavé detaily rafinovaně zdůraznily krásy ženského těla. Model s notnou dávkou luxusu i ležérním nádechem zároveň působil nenuceně a stylově. Bravo.

Vignerová prostě válí

Aneta Vignerová se v módě oproti svým kolegyním orientuje jako ryba ve vodě. Nenucené kombinace jsou vždy stylové, nejsou přeplácané a jsou decentní. Aneta opět zabodovala, přestože se oblékla do jednoduchého outfitu, který zcela jistě nebyl finančně náročný. Její přirozená krása byla jednoznačně ozdobou akce. Ostatní kolegyně by se od ní mohly učit.

Sdílejte článek
Štítky krása Aneta Vignerová Kateřina Kristelová

Přečtěte si také