Prima Style

26. června 2014 14:05

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Kačko, to ses nám pěkně vybarvila!

MÓDNÍ POLICIE: Kačko, to ses nám pěkně vybarvila!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Kačko, to ses nám pěkně vybarvila!

Zpěvačka se nám teda pěkně vybarvila! Ze šatníku vyndala barevné kousky a vypadá skvěle. Barevný křivák je sice netradiční volba, ale transparentní letní šaty skvěle rozzářila. Růžové psaníčko se už trošku barevně tluče se zbytkem outfitu, ale i tak klobouk dolů za odvahu. Zpěvačka takové množství barev snese.

Mirko, pomoc!

Profesionální sportovkyně Mirka Knapková je jednou z mála výjimek, kdy módní kritici sklopí oči a zatnou zuby. Veslařka sáhla po modelu, který je tristní. Od sportovní obuvi po střih džínů s kapsami, které by si oblíbil i sám Krteček Mirko... Tohle je super na vodu, ale do společnosti se to nehodí.

Andreo, proč jako černá vdova?

Modelka Andrea sáhla po černé klasice. Její styl je minimalistický, neurazí, nenadchne… Je škoda, že Andrea svůj půvab nedokázala podtrhnout a zahalila se od hlavy až k patě do laviny černé. Jinak se modelu nedá nic vytknout.

Sdílejte článek

Přečtěte si také