Prima Style

28. listopadu 2014 22:50

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Kačko, tvůj šatník má víc značek než příručka pro autoškoly

MÓDNÍ POLICIE: Kačko, tvůj šatník má víc značek než příručka pro autoškoly

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka Leni Zajícová vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Kačko, tvůj šatník má víc značek než příručka pro autoškoly

Kačko, co to je? Tentokrát tě budu šetřit, ale prosím, prosím, pro dobro nás všech: Vzdej se těch strašných umělých vlasů, co ti trčí z temene hlavy, a vykašli se na oblečení poseté logy. Tvůj šatník obsahuje víc značek než příručka pro autoškoly.

Heleno, tohle je prima. Jen tak dál!

Helena Zeťová je krásná, vsadila na elegantní a jednoduché modely, které podtrhnou její přirozený půvab. Ale co si budeme povídat, i kdyby se oblékla do slupky od banánu, vedle Kristelové by byla v této módní paralympiádě za hvězdu.

Kačko, zde dochází slova a přichází pláč

Kateřina Kristelová mě baví. Díky ní a jejím modelům, které vytvářejí na tvářích našich spoluobčanů zděšené pohledy, mám co jíst. V módní policii je Kateřina vždy přínosem, protože pokud si naivně myslíme, že se náš smysl pro kreativitu posouvá dál, Kateřina vás ihned vyvede z omylu. Laciný vzhled dodává této moderátorce šmrnc a glanc majitelky autodromu.

Sdílejte článek
Štítky autoškola Kateřina Kristelová vzhled Paralympijské hry Helena Zeťová

Přečtěte si také