Prima Style

3. listopadu 2014 11:00

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Kateřina a její módní dno

MÓDNÍ POLICIE: Kateřina a její módní dno

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka Leni Zajícová vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Kateřino, takhle se z módního dna neodpíchneš

Kateřina Kristelová má k módě asi tak blízko jako já ke kvantově fyzice, a to je zatraceně daleko. O to víc mě překvapuje, že v poslední době obohatila náš módní průmysl o naprosto podprůměrný módní blog. Tak kde začít. Džínová košile je sama o sobě ok, v kombinaci s černou sukní je však děsivá. Kačko, opravdu nevíš, že tyto styly se k sobě vůbec nehodí? Nebo se snažíš být průkopnicí nového trendu? Pokud ano, prosím přestaň. Pro dobro nás všech.

Dagmar, proč? Proboha proč?

Dagmar Pecková, operní pěvkyně, se zahalila do žlutého modelu bohémského nádechu a prapodivného střihu. Model má sice zajímavou barvu, ale střih operní zpěvačce příliš nesvědčí. On by nesvědčil totiž nikomu. Široké nohavice jsou hrozné, z nohou dělají dva sloupy, a asymetrický top působí nedodělaně. Celkový model je pro mě jednoduše velkou záhadou. Zajímalo by mě, která nesvéprávná návrhářka tomuto skvostu vdechla život.

Dagmar, tohle není děsivé. Díky!

Sním, či bdím? Dagmar Zázvůrková se odpíchla od módního dna na příčku průměrnosti. Bravo. Ale ani tentokrát není model bezchybný. Šaty, přestože jsou zajímavé a poseté delikátními detaily, na postavě nehezky visí. Barva je příliš nevýrazná. A ty boty? Ty jsou možná do roboty, ale ne na běžné chození do společnosti. Zde je evidentní, že když se rozdávalo estetické cítění, Zázvůrková si spletla fronty.

Sdílejte článek

Přečtěte si také