Prima Style

3. září 2014 15:00

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Když se rozdávalo estetické cítění, Nikol stála na konci fronty

MÓDNÍ POLICIE: Když se rozdávalo estetické cítění, Nikol stála na konci fronty

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka Leni Zajícová vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Nikol, proč?!

Ach Nikol, taková pěkná slečna, a tak špatná volba oblečení. Na tomto outfitu hledám jednu věc, která by nebyla zcela tristní. Hledám však marně… Dokonce ani make-up tentokrát neoslnil a Nikol zbytečně přidává roky. Sukně je sice zajímavá, ale díky prapodivnému topu netradičního střihu, který špatně sedí, je vzhled přeplácaný. Tomu všemu Nikol nasadila korunu náhrdelníkem, který je stejně slušivý jako neštovice. Kupodivu ani tkanička omotaná do vlasů vzhled nezachrání. To mi tedy hlava nebere – a takový prima fígl to byl… Verdikt je tedy jasný, když se rozdávalo estetické cítění, Nikol stála ve špatné frontě.

Krézlová se ukázala v zácloně

A hned za Nikol ve frontě stála Krézlová. Její negližé mě bude zřejmě strašit ještě nějakou dobu. Takový model by se mohl prodávat jako forma antikoncepce. Je příliš velký, příliš dlouhý a příliš škaredý. Dosud jsem si nemyslela, že něco s dlouhým rukávem, maxi sukní a zapínáním nad klíčními kostmi může vypadat nevkusně a především vulgárně. Evidentně jsem se spletla.

Skvělé, Pavlína opět zazářila

Pavlína Němcová vypadala opět famózně. Její róba měla svěží barvu a trendy detaily. Model není přeplácaný, je elegantní, vkusný a hravý. Krézlová a Moravcová by si z Pavlíny měly vzít příklad. Žádné zbytečné cetky, žádné komplikované střihy… Pavlína sází na heslo, že méně je více a dělá dobře….

Sdílejte článek

Přečtěte si také