Prima Style

9. června 2014 15:50

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Lucie, proč tak smutně?

MÓDNÍ POLICIE: Lucie, proč tak smutně?

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Lucie, proč tak smutně?

Lucie Bílá opět propadla své milované černé barvě. Už zase tedy dnes a denně připomíná truchlící vdovu. Kožená bunda se k modelu nehodí. Na večerní nošení je příliš ležérní. Luxusní šaty jsou sice pěkné, ale doplňky tyto koktejlky naprosto zabijí. Hnědá kabelka je sice skvělá na pobíhání po městě, na nóbl akci se ale absolutně nehodí…

Míšo, super! To se skoro povedlo

Míša Štoudková nadchla, tohle výjimečně není hrozné. Co se oblékání týče, modelce se podařilo balancovat na hraně průměrnosti, což je u ní nebývaný úspěch. Červené šaty jsou v kombinaci s páskem ok. Boty jsou také hezké. Celkový výsledek je prima, model konečně jednou nepůsobí jako laciný úlovek z tržnice.

Terezo, tohle je super!

Tereza Chlebovská sáhla po kalhotách posetých květy, které díky svému vzoru a střihu sluší jen majitelkám dokonalých postav. Tou Tereza Chlebovská zaručeně je. Tmavý top příjemně tlumí výrazné capri a lodičky s otevřenou špičkou jsou zase ideální pro vzdušný letní vzhled.

Sdílejte článek

Přečtěte si také