Prima Style

29. září 2014 11:12

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Macuro, ty baculo! Z kapsy ti čouhá prodlužovačka

MÓDNÍ POLICIE: Macuro, ty baculo! Z kapsy ti čouhá prodlužovačka

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka Leni Zajícová vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Macuro, ty baculo! Z kapsy ti čouhá prodlužovačka

Sympatický mecenáš, milovník, skoroarchitekt a Bořek stavitel v jednom opět ukázal svůj model, který je ale pro nás nemalým zklamáním. Kde je naondulovaná vlna a precizně vyfoukaná kštice do objemu? Kde je bílé sako připomínající milovníka snímku Kmotr? Je pryč… a po něm zůstal jen outfit s rozevřenou košilí, sepraných džínsů a hnědých bot z broušené kůže. Rošťácký úsměv a v neposlední řadě prodlužovací kabel čouhající z kapsy. Macura má šarm a kouzlo podomního prodavače.

Gabčo, tak to je konečná

Tak pokud někomu do vínku nebylo dáno estetické cítění, byla to Partyšová. Její kreace jsou pro mě opravdovou záhadou. Nechápu, jak se někdo může obléci do modelu s oduševnělým nápisem THE END. Taková kombinace prvků je opravdu konečná i pro ty poslední optimisty, kteří si dosud mysleli, že Partyšová není ztracený případ, co se týče módy.

Saxano, ve válenkách fakt nemáš vyhráno!

Přestože Petru Černockou mám ráda a myslím, že je to jedna z našich nejkrásnějších zpěvaček, její cit pro módu je tristní. Náhrdelník z bílých koulí vypadá děsivě. Růžové úpletové šaty jsou sice pěkné, ale model nekoresponduje s honosným večerem, na který byla zpěvačka pozvaná. O tom svědčí i dámy v pozadí, které jsou oblečeny do černých dlouhých rób. Cizími slovy ti jedna z nich poví, že sportovní žebradlo přes rameno a válenky jsou pro gala, kde mají muži motýlky, neodpustitelným přestupkem. Je pravda, že u umělců jsou často tolerovány módní přestupky, ale Černocká tentokrát vypadá jako opravdové strašidlo, ne jako dáma.

Sdílejte článek

Přečtěte si také