Prima Style

15. srpna 2014 11:00

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Make-up je v pořádku!

MÓDNÍ POLICIE: Make-up je v pořádku!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka Leni vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Make-up je v pořádku!

Sámer Issa zvolil sako s vojenskými prvky, přestože věděl, že se zřejmě ocitne pod palbou kritiky. Jeho model je zajímavý, jedná se spíš o kostým než každodenní outfit. Přestože skřípeme zuby, budeme v tomto případě mírní. Co ale nemůžeme přejít, jsou lakované kecky. Ty se k modelu nehodí. Jinak je model i make-up v pořádku.

Detaily nepodceňujte...

Kateřina Neumannová je v knihkupectví skvělá, podle nás aspiruje na nejlépe oblečenou prodavačku Václavského náměstí. Oceňujeme, že se oblékla podle knižního trháku Padesát odstínů šedi. Také fandíme bílým švům. Pokud jste tuto "vychytávku" nepochopili, je na džínách umístěna proto, aby odvedla pozornost od špatně padnoucího saka.

Je to vtipálek

A cenu za nejhorší pánský oděv dostává Jiří Zonyga! Sympatický zpěvák se rozhodl, že když se o něm nepíše v souvislosti s jeho talentem, bude se o něm psát kvůli jeho šílenému módnímu stylu. Střih kalhot je nemoderní stejně jako barva. Tričko je příliš ležérní – a ty boty? Za nošení obuvi určené do hor v ulicích města by měl být žalář. Šátek je však povedený, tedy v případě, že jste Karate Kid. A to se obávám, že Jirka není.

Sdílejte článek

Přečtěte si také