Prima Style

23. října 2014 01:00

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Míšo, proč? PROČ?

MÓDNÍ POLICIE: Míšo, proč? PROČ?

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka Leni Zajícová vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Ach jo, Míšo, ach jo...

Míša Nosková si zcela jistě bude myslet, že ji nemám ráda. To ale není pravda. Míšo, obdivuji tvůj talent, když zpívám já, tak ve sprše opadávají dlaždičky. Ale pro tento outfit není omluva. Zde jsou jen dvě varianty: buď přicházím o zrak já, nebo ty. Červený korzet je, doufám, rekvizita. Působí totiž velice teatrálně. Nová prsa máš sice hezká, o tom žádná, ale tak lacině je neprodávej. Další věc, kterou nechápu, jsou rukávy. Co to je? Proč to tam je? Jediné, co je na tom sympatické, je to, že to mírně evokuje Červenou Karkulku. Rada pro příště: Nenos lesklé materiály. Už se nenosí, jsou out a přidávají kila. Vsaď na klasičtější modely, střihy, které nenosí nadpozemské bytosti, vsaď na přirozenost. Nebo na normální módní řetězec. Prostě cokoliv jiného, než je tohle.

.

Eva je roztomilá a elegantní zároveň

Eva Josefíková je roztomilá. Model odpovídá jejímu věku. Není přeplácaný, je elegantní a hlavně nenucený. Mladičká herečka vsadila na klasické kousky, které nezklamou. Je sympatické vidět, že i tak mladé herečky, jako je Josefíková, si našly svůj styl, který nepůsobí strojeně.

Krainová je za sudokopytníka

Krainová vypadá skvěle. V jejím případě to ale není fair play. Můžete na ni nasadit pytel a stále bude vypadat lépe než 90 % naší populace. Střídmý model bez zbytečných cetek je klasika, která nezklame. Kozačky jsou také sympatické, přestože je to model, který by mohl působit příliš robustně a evokovat sudokopytníky, Krainová ho ustála.

Sdílejte článek

Přečtěte si také