Prima Style

30. května 2014 16:00

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Míšo, v jakém obchodě s kuriozitami kupuješ oblečení?

MÓDNÍ POLICIE: Míšo, v jakém obchodě s kuriozitami kupuješ oblečení?

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Míšo, v jakých kuriozitách kupuješ oblečení?

Míša Doubravová se módy nebojí. Já osobně se ale občas bojím jí. Hereččiny modely jsou velice chaotické. Prvky spolu neladí. Kdyby herečka zvolila jeden vtipný prvek, který by sjednotila s monotónním zbytkem outfitu, udělala by lépe. V tomto případě je vše špatně. Zajímalo by mě, v jakém obchodě s kuriozitami nakupuje. Při pohledu na její třetí oko hledám po stole nějaký ostrý předmět, kterým bych si to svoje mohla vydloubnout.

Kráska v nesnázích. Andrejko, ty kruhy tě nezachrání.

Slovenská kráska se oblékat zcela určitě umí. Tentokrát sáhla po černém modelu, který se pohybuje na hraně průměrnosti. Šaty mají asymetrický střih, který sluší jen velice štíhlým postavám. Výrazný zip působí lehce rozpačitě.Nejhorší jsou lacině vyhlížející obruče v uších, tak velké kruhy se hodí jen jako olympijské logo.

Evo, zelenám závistí!

Moderátorka Eva Decastelo přisla do společnosti ve slušivém zeleném modelu. Poslední dobou vypadá opravdu skvěle. Jen těžko se dá uvěřit, že tato žena má už doma dvě malé děti. Kožené kalhoty jsou in, zelená barva Evě sluší. A decentní lodičky se zvýšenou podrážkou? Klidně nám je, Evo, můžeš poslat do redakce jako úplatek:-)

Sdílejte článek

Přečtěte si také