Prima Style

17. října 2014 15:48

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Míšo, zrzavá ti sluší!

MÓDNÍ POLICIE: Míšo, zrzavá ti sluší!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka Leni Zajícová vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Míšo, zrzavá ti sluší!

Michaela Mauerová, matka dvou dětí, vypadá sama jako holčička. Na vyhlášení make-up artistů přední kosmetické společnosti opravdu zazářila. Ryšavé vlasy jí seknou a vytvářejí neotřelý vzhled. V oranžovém topu působí herečka jako mladá rebelka. Tomuto vzhledu tleskám, je nevšední, slušivý a roztomilý.

.

Jen růžová to může být! Karlo, tento outfit se povedl

Karla Mráčková se barev nebojí. Sází na kvalitní a elegantní kousky, které nepůsobí nudně. Tomuto modelu nemohu skoro nic vytknout, růžový top je cesta, jak se vyhnout strohému kancelářskému vzhledu a přesto dodržet striktní dress code.

Lucie se oblékla do pestrého chaosu, byla to chyba!

Lucie Váchová se ukázala na veřejnosti v pestrém modelu a předvedla, že je po porodu opět ve formě. Moderátorka sáhla po skvělé modré košili s černými detaily. Kontrast těchto barev je velice pěkný. Bohužel fialové kalhoty, ačkoliv je tato barva teď populární, se ke košili nehodí. Model je příliš pestrý a působí chaoticky. Kdyby modelka vsadila na černé kalhoty, udělala by lépe.

Sdílejte článek

Přečtěte si také