Prima Style

21. září 2014 08:00

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Monika boduje!

MÓDNÍ POLICIE: Monika boduje!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka Leni Zajícová vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Moniko, tvůj styl nás baví!

Jedna z našich nejkrásnějších hereček naprosto oslnila na opening party kosmetického institutu Lancome. Její cit pro nadčasovou elegenci je naprosto dokonalý. V jiných případech bych zdůraznila, že tak mladá dívka by si měla s módou více vyhrát, ale Moničin styl je ustálený a nenucený. Bagárová miluje klasickou a nesmrtelnou eleganci a za to ji milujeme i my.

Zajímavé, netradiční a šik!

Krásná Chantal předvedla na akci netradiční model, který by u mnoha žen pohořel. Poullain ho ale nesla s grácií a šarmem. Herečka vypadá skvěle, jediné, co bychom zde vytkli, je střih šatů. Chantal má dokonalou postavu, šaty kopírující její siluetu by byly vhodnější. Jinak nemohu nic kritizovat. Klobouček je velice zajímavý a dodá řádnou dávku výjimečnosti. Tak tomu se říká francouzská elegance, Emo Smetano.

S volány pozor, mohou být zrádné!

Jolana Voldánová zvolila trnitou cestu k módnímu úspěchu. Její model je celkem zdařilý, ale peplum střih působí zvláštně a příliš strojeně. Šperk se srdcem je naprostým kamenem úrazu. Takové věci se už nenosí. Příště doporučuji vsadit na klasičtější střihy.

Sdílejte článek

Přečtěte si také