Prima Style

2. července 2014 09:09

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Moniko, kam se poděl tvůj skvělý styl? Dovča?

MÓDNÍ POLICIE: Moniko, kam se poděl tvůj skvělý styl? Dovča?

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Moniko, kam se poděl tvůj skvělý styl? Že by dovča?

Zpěvačka Monika Absolonová, která se většinou svěřuje do rukou stylisty Filipa Vaňka, se tentokrát zcela jistě rozhodla obléci se podle svého gusta, což byla volba nedobrá. Přestože maxi sukně jsou letos velice populární, tento model je extrémně fádní a připomíná outfit vhodný pouze pro „biomatku“, zahalenou do biovlákna a s kojícím dítětem (nejlépe tříletým) u ňadra.

Lejlo, jen sundej trepky. Jinak je to skvělé!

Lejla Abasová se nebojí netradičních a výrazných kousků, které na ní skvěle vyniknou. Bílé šaty s rafinovanými detaily jsou kouzelné a skvěle podtrhnou krásu jejího těla. Jediné, co bych zde vytkla, jsou lodičky, které by měly být otevřené. Střevíčky s uzavřenou špičkou působí jako papuče. I tak je ale model velice vydařený.

Punčochy házející prasátka do všech stran jsou nemilosrdně out.

Sympatická herečka Sabina Remundová tentokrát šlápla vedle a ani její roztomilý kukuč ji nezachrání. Nejhorší jsou na modelu asi boty. Snad jsou ortopedické a dělají alespoň nějakou protislužbu za to, že herečku okrádají o půvab. Lesklé punčochy jsou out. Opticky přidávají kila a dělají z nohou nepřirozené sloupy.

Sdílejte článek

Přečtěte si také