Prima Style

30. června 2014 07:08

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Moniko, tenhle model ujde

MÓDNÍ POLICIE: Moniko, tenhle model ujde

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Moniko, tenhle model ujde

Ležérní a pohodlná móda je ok, ale v našich končinách jí propadají dámy, které by měly tento styl přenechat už mladším. Přestože Monika vypadá na svůj věk skvěle, bylo by vhodnější se už pomalu poohlížet po modelech, které lépe odpovídají její věkové skupině. Outfit je jinak hezký, Moniko.

Miluše, spadla nám z Venuše?

Miluše Bittnerová také na poli módy tápe. V módních trendech se motá jako divoké prase v kukuřici. Je to opravdu škoda. Bittnerová je velice půvabná, ale to, do čeho je schopna se mnohdy nasoukat, je děsivé. Tento model patří mezi ty vydařenější kousky. Denim je in. Kalhoty typu „Boyfriend“ jsou super. Lodičky prodlouží nohu. Tričko sice působí mírně lacině, ale oukej, proč ne. Je to jen malý prohřešek v porovnání s tím, co jsme na herečce viděli v minulosti.

Leono, v tomhle nejsi kočička

Zpěvačka má skvělou postavu. Overal připomínající povlečení z béčkového vykřičeného domu je ale hrozný. Proč, proboha proč by se někdo do toho dobrovolně oblékl? Chce snad skončit se svojí kariérou? Leono, takovou postavu je škoda zahalovat do kýčovitých modelů. Vsaďte na eleganci, vzdušnost a jednoduchost. V tomto modelu jste možná za kočku, ale ne za tu, za kterou byste si přála být. Škoda.

Sdílejte článek

Přečtěte si také