Prima Style

17. září 2014 14:15

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Moniko, tento styl nás baví!

MÓDNÍ POLICIE: Moniko, tento styl nás baví!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka Leni Zajícová vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Moniko, tvůj styl nás baví!

Monika Babišová se oblékla do luxusních kousků a s přehledem vypadala jako opravdová lady. Její styl dokonale podtrhuje dívčí půvab, kterým se Babišová může stále chlubit. Šaty jsou vkusné a moderní. Doplňky nejsou křiklavé, dokonale korespondují s jejím vzhledem a Monika tak dostává jedničku.

Simono, ty korále vzhled kazí!

Simona Dvořáková se oblékla do nudného modelu, který na týdnech módy nevynikal. Fádní šaty jsou sice ozdobené šperkem, ale styl a la indiánská babička se nosí snad jen v pohádkách. Příště doporučuji neinvestovat do kurzů ruční tvorby, ale klasicky si zajít do obchodu s bižuterií. Zcela jistě to vyjde levněji.

Tleskám!

Kateřina Průšová vypadala LUXUSNĚ. Svoji postavu vystavila v černých šatech s rafinovanými průstřihy, odkud by jiným vypadávala pouze celulitida, ale z Průšové srší jen šarm a noblesa.

Sdílejte článek

Přečtěte si také