Prima Style

1. září 2014 15:00

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Na funus je to dobrý!

MÓDNÍ POLICIE: Na funus je to dobrý!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka Leni Zajícová vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Košile by měla být odhozena na dno sběrného koše pro charitativní účely!

Sympatická modelka Tereza Zimová zřejmě vybírá své modely s pevně sevřenýma očima. Košile známé britské značky, která je slavná tímto vzorem, působí extrémně lacině. V Čechách máme sice slabost pro loga a nápisy drahých značek, ale toto je příliš. Model je naprosto a bez milosti zabit tímto kýčovitým prvkem a přestože džíny jsou ok a tenisky také nevadí, košile by měla být odhozena na dno sběrného koše pro charitativní účely.

Kornová je kus!

Je to kus, Kateřina Kornová zhubla a vypadá dobře. Naopak na ní jsou šaty s dlouhým rukávem zcela ok. Jednoduchá kabelka je sympatický doplněk. Balerínky jsou vkusné a ladí se žebradlem. Je to jednoduchý model, ale Kornová je sama o sobě velice výrazný typ, takže tuto garderobu s přehledem ustojí.

Na funus je to dobrý!

Zímová zvolila příliš laciný, Buranská zase extrémně nudný. Takový outfit vás uspí lépe než Stilnox (lék podporující spánek) pod jazykem. Šaty se pro tak mladou dívku nehodí. Tedy pokud si to neštráduje z akce finále Muž roku třeba na funus.

Sdílejte článek

Přečtěte si také