Prima Style

31. července 2014 16:00

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Natali, to je vypůjčené ze Star Treku?

MÓDNÍ POLICIE: Natali, to je vypůjčené ze Star Treku?

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Natali, to je vypůjčené ze Star Treku?

Natali Ruden má prostě „bomba pecka“ účes. Návrhářka stále vypadá jako holčička. Jediné, co bych ji vytkla je extravagantní kožený model. Šaty jsou pěkné, ale barva působí až příliš teatrálně. Model se hodí spíš do kostymérny snímku Star Wars.

Jitko, tohle je prima

Válková po dlouhé době nevypadá jako oslabená šestnáctka, která se obléká ve stylu, co Bravíčko poradilo a co dům dal. Tentokrát je za dámu s mírným nádechem kolotočářského šmrncu. Ale tento model kritizovat, nemohu. Je to kousek, ze kterého mi po dlouhé době nekrvácejí bulvy, takže bravo. Tetování na prstě, které sděluje do světa oduševnělou zprávu „Věřit“ je na místě. Chci totiž věřit, že se blýská na lepší časy a Válková se bude konečně oblékat lépe.

Katy Perry je vtipná.

Katy Perry je známá pro svoji extravagantní garderobu. Ani tentokrát nezklamala. Její model připomíná „mcdonalský“ Happy Meal. Červené oblečení s výrazným logem je vtipné. Model z dílny značky Moschino určitě není za kačku, ale taková investice se ve většině případů nevyplatí, protože se model rychle okouká.

Sdílejte článek

Přečtěte si také