Prima Style

14. června 2014 12:24

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Nejhorší modely

MÓDNÍ POLICIE: Nejhorší modely

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Sexy šelma, nebo bestie k utracení?

Že tuto slečnu neznáte? Dovolte nám, abychom vám oprášili paměť. Jedná se o miss Zugarovou, která se proslavila tím, že svoji hruď dobrovolně propůjčila jako sklad silikonu pro střední Evropu. Modelka vystavuje své umělé osmičky v titěrných oděvech se zvířecími vzory a je skvělým důkazem toho, že hranice mezi nezkrotnou šelmou a hrozivou bestií hodnou utracení je více než tenká.

Dolinovou zdobí víc barev než duhu.

V tomto šíleném kloboučku s pentlí, fialové mini a s růžovým tričkem s potiskem vypadá Michaela Dolinová jako strašák do zelí. K modelu se barvou nehodí ani nemoderní obuv na platformě. Nakonec je to ale v tomto případě jedině dobře. Kde jsou ty dny, kdy bývalá rosnička v sexy pózách zdobila časopis Playboy... Obávám se, že teď by ji s díky odmítl i týdeník Pošli recept.

Katko, kancelářská krysa není módní múza

ateřina se v tomto případě pokusila o sofistikovanost – a pohořela. Všechny kousky jsou samy o sobě pěkné, ale dohromady jsou naprosto nezáživné. Moderátorka takto dokonale vystihuje půvab kancelářských krys, a ty většinou za módní múzy nepovažujeme. Moderátorce tento styl prostě nesedí a je vidět, že je snaží stylizovat do něčeho, co jí není vlastní.

Sdílejte článek

Přečtěte si také