Prima Style

24. května 2014 15:26

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Nejhorší outfity minulého týdne

MÓDNÍ POLICIE: Nejhorší outfity minulého týdne

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Vendulo, kolibřík na kotníku je katastrofální.

Hedvábné mini sice mírně tlumí obrovské tetování, které se po noze pne jako břečťan a je úplně out. Paní Svobodová by ve svém věku měla být za dámu a nepřipomínat chodící katalog tetovacího salonu. Kanárkově žluté lodičky jsou naprosté faux pas. Jediné, co je horší než střevíčky, jsou nehty v barvě žabince. Důvod, proč by se někdo pro tuto barvu dobrovolně rozhodl, nechápu.

Báro, ty jsi ale pěkný netopýr

Bára Mottlová vypadá jako černá vrána. Její model sice šokuje, ale herečce na půvabu zcela jistě nepřidává. Pokud máte jen trošku bujnější fantazii, hned vás napadne, že Mottlová s chlupatými pažemi vypadá jako žiletkou nepolíbená diva. Korálková šerpa je nepochopitelná stejně tak, jako plyšová paráda. Černé silonky mě děsí. Mottlová opět dokázala, že její estetické cítění se pohybuje silně pod bodem mrazu.

Nikol, tento stříbrný pytel je katastrofální.

Ani zde nemůžu chválit. Stříbrné šaty mají naprosto katastrofální střih. Kouklová je zahalena do metalického pytle s výrazným volánem a připomíná prapodivnou diskokouli. Opravdu by mě zajímalo, kde se takový děsný trapnopytel kupuje. Doporučuji vzít tyto „koktejlky“ a hodit je do koše. V tomto případě by je snad i sběrný kontejner, do kterého se dávají oděvy pro charitativní účely, s odporem vyplivl.

Sdílejte článek

Přečtěte si také