Prima Style

12. června 2014 15:50

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Nikol, tvoje vesta připomíná mršinu z D1.

MÓDNÍ POLICIE: Nikol, tvoje vesta připomíná mršinu z D1.

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Nikol, tvoje vesta připomíná mršinu z D1.

Nikol Moravcová mi dělá radost. Její modely jsou vždy synonymem nevkusné a chaotické slátaniny. Absolutně nechápu, že člověk jako Nikol se může nazývat módním guru a radit slečnám, co si na sebe obléci. Nevím, zda je Nikol aktuálně zaslepena láskou, ale její modely jsou dosti šílené. Capri kalhoty poseté kvítím jsou roztomilé, chlupatá vesta připomíná v lepším případě rohožku do koupelny. V horším případě pak úlovek ušitý z nějaké mršiny pohozené na D1. Nikol, tohle je fakt hrůza.

Nenadchne a neurazí

Markéta Hrubešová je věrná svému ležérnímu stylu. U herečky nemůžete očekávat extravagantní kousky, ale to nevadí. Ve většině případů je její volba garderoby správná. I tentokrát je model velice zajímavý. Jediné, co ve mně vzbuzuje rozpaky, jsou kalhoty, které končí v podpaží. Snížený pas by byl vhodnější.

Tohle je dokonalé!

Denisa Domanská zvolila model, který mi vyrazil dech. Elegantní model je dokonalý. Nenuceně podtrhl její půvab. Moderní střih, nenucená elegance a jemné barevné kontrasty. Zde nemohu nic vytknout. Denisa vypadá dokonale! Bravo! Tento model mi upřímně udělal velkou radost.

Sdílejte článek

Přečtěte si také