Prima Style

2. října 2014 04:15

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Nývltová se odpíchla z módního dna (do módního pekla)

MÓDNÍ POLICIE: Nývltová se odpíchla z módního dna (do módního pekla)

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka Leni Zajícová vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Nývltová se odpíchla z módního dna

Kamila Nývltová ušla pěkný kus cesty z módního dna do módního pekla. Její oblečení bylo stejně tak sympatické, jako hrozba třetí světové války. Před jejími modely jsem na společenských akcích prchala rychleji než Bolt na olympiádě. Nývltová to zkrátka neuměla. Její styl je ale teď zaručeně lepší. Není dobrý, buďme k sobě upřímní, je stále děsivý, ale je lepší a na hraně průměrnosti. Volány jsou pasé, ružové lodičky v PVC také, o to víc, když k nim přidáte žebradlo stejné barvy.

Finková je za fešandu

Linda Finková po dlouhé době příjemně překvapila. Model návrhářky Martiny Nevařilové jí padne opravdu skvěle. Decentní symbióza teplých tónů skvěle koresponduje s barvou pokožky. Rafinované umístění barevných vzorů lichotí její postavě a vytváří vosí pas. Jediné, co bych vytkla, je úprava vlasů. Finková má krásné dlouhé kadeře, které by měla více prodat a ne je schovávat.

Smejkale, tohle je v poho

Jaro Smejkal se tentokrát opravdu vyšvihl. Jeho styl je sympatický, nepůsobí lacině a koresponduje s hudební tvorbou. Jsem ráda, že po dlouhé době vidím někoho, kdo se obléká do oblečení, které nezdobí zbytečné cetky, zuřivé detaily a rádoby oduševnělé nápisy. Jaro se nijak netají tím, že si oblíbil luxusní oblečení značky Religion. Doufám, že jeho láska k těmto kouskům vydrží. Je trendy a stylová.

Sdílejte článek
Štítky Olympijské hry styl Linda Finková trend oděv Třetí světová válka Kamila Nývltová Religion

Přečtěte si také