Prima Style

24. listopadu 2014 12:32

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Ornello, opravdu vystavuješ ty své pytle na zmije?

MÓDNÍ POLICIE: Ornello, opravdu vystavuješ ty své pytle na zmije?

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka Leni Zajícová vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Ornello, opravdu vystavuješ ty své pytle na zmije?

Ornella Štiková má dar od boha, její modely jsou skoro vždy bizarní kombinací oděvů stylu stará-mladá, ale zároveň zavánějí vulgárností. Nejhorší je zcela určitě výstřih, dlouhé pytle na zmije, které Ornella s nadšením vystavuje, by se měly skrývat do roláků. Nikoho tento pohled nepotěší, snad jen snaživého plastického chirurga, kterému srdce zaplesá.

Jani, tohle není vtipné

Zde nevím, co dodat. Kratochvílová má bláznivý styl, který donutí lidi přejít na druhý chodník. Je zcela zbytečné dohadovat se o tom, kde nakupuje, proč se tak obléká, zda jí to přijde vtipné či se jedná o zoufalý pokus o zviditelnění. Kratochvílová by příště u své volby modelu měla zapřemýšlet, zda by pro ni nebyla lepší třeba svěrací kazajka.

Dáma v každém věku

V této trojici neměla Helena Vondráčková konkurenci. Zpěvačka dokazuje, že v každém věku můžete vypadat naprosto fantasticky. Decentní a zároveň sexy šaty jsou okouzlující. Nutnou dávku přepychu získal celý model díky elegantnímu účesu, který je nesmrtelnou klasikou pro ženy s již mírně ošoupaným rodným listem. Jediné, co bych vytkla, je zbytečný detail z peří. Na šatech s tak zajímavým střihem je naprosto postradatelný. Ostatně takový detail je zbytečný skoro vždy. Psaníčko by mohlo být výraznější, ale jinak nemohu Vondráčkové nic vytknout.

Sdílejte článek
Štítky styl Helena Vondráčková oděv Ornella Štiková

Přečtěte si také