Prima Style

25. května 2014 23:47

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Osobo, co jste to udělala s Klárou Vytiskovou?

MÓDNÍ POLICIE: Osobo, co jste to udělala s Klárou Vytiskovou?

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Kláro, tohle je hrozný.

Skoro se tomu nedá věřit, ale tato žena je mladá a talentovaná zpěvačka Klára Vytisková. Z jejího modelu mi do zpěvu opravdu není. Díky stříbrné sukni vypadá jako fólií obalená brambora před pečením. Účes inspirovaný paní na uklízení je stejně tak slušivý jako kbelík s mokrým hadrem. Střih ještě hyzdí a deformuje postavu. Kláro, tohle se ti opravdu nepovedlo.

Marie, vypadáte skvěle.

Kdokoliv dělá styling Marie Rotrové, tak odvádí skvělou práci. Jedna z našich nejkrásnějších zpěvaček vypadá vždy dokonale. Zde nemohu nic vytknout, pastelové sako je úchvatné a šaty tělové barvy mají dokonalý střih. Rottrová je dáma, která vždy vypadá elegantně a má šmrnc.

Otočená bekovka = nejtrapnější doplněk všech dob

Tak takový model jsem neviděla od dob, kdy plakát se skupinou Lunetic zdobil stěny pokojíčku každé oslabené patnáctileté puberťačky (já jsem zcela určitě mezi ně také patřila). Otočená čepice bekovka je vyloženě synonymem trapnosti. Zbytek modelu by nebyl tak tristní, ale díky klobouku je outfit naprostým propadákem.

Sdílejte článek

Přečtěte si také