Prima Style

20. července 2014 10:55

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Partyšová to přepískla

MÓDNÍ POLICIE: Partyšová to přepískla

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Gábino, tohle jsi přepískla.

Moderátorka Gabriela Partyšová se objevila v koktejlkách, kterébyly transparentní a nejintimnější patrie zakrývaly pouze stovkyflitrů. Partyšová má pěknou postavu, ale tento model vypadallacině. Tmavé prádlo bylo pod modelem vidět, moderátorka měla zvolitprádlo tělové barvy, a nebo v lepším případě sáhnout po zcela jinýchšatech. Obuv se k malým černým také nehodí. Chtělo by to jemnější střevíčky.

Martino, tohle je dobrý.

O Martině Gavrieli jsme již dlouho neslyšeli. Moderátorka sáhla ponenuceném modelu výrazných barev. Její košile v kombinaci s bilýmdenimem vypadá nenuceně a ležérně. Bohužel černé žebradlo přes ramenopřipomníná stužku, která zdobí snímky nebožtíků. Příště bych sáhla pojiné kabelce, model a la ajťák nezaujal.

Beata nás baví!

Třpytivá saka jsou aktuálně velice in. Návrhářka tomuto doplňku přizpůsobila celý outfit. Správné šperky a dobře zvolená barva outfitu dělá zRajské pravou dámu. Přestože je tento kousek velice výrazný a spoustažen by ho neustála, Beata v něm zabodovala.

Sdílejte článek

Přečtěte si také