Prima Style

19. listopadu 2014 11:40

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Pokus o ležérního elegána nevyšel. Ani omylem

MÓDNÍ POLICIE: Pokus o ležérního elegána nevyšel. Ani omylem

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka Leni Zajícová vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Pokus o ležérního elegána nevyšel. Ani omylem

Člen skupiny Maxim Turbulenc vypadá sice velice hubeně, ale zároveň ztrhaně. Jeho model připomíná zvláštní a dosti nezdařenou symbiózu hospodského z vesnické tancovačky a galavečer vášnivých lyžařů. Černé tričko vylézající z bílé nedopnuté košile je opravdu děsivým úkazem vkusu. Tričko černé barvy vypadá jako oteplovací prvek vyznavačů zimních sportů. Sako je příliš dlouhé a doplňky v podobě pásku a tenisek jsou děsivé. Snažím se najít jeden prvek, který by se mi na tomto modelu líbil, ale hledám marně.

Ivano, tohle je průměr

Přítelkyně Ivana Vyskočila vsadila na model, který zavání průměrností. Symbióza elegance a sexy stylu se sice nevydařila, ale je jednoznačně lepší než předešlý model, který byl kratší než nohy té největší lži. Kabátek lemovaný řetízkem je kopií saka legendárního domu Chanel. Měl by však být o něco delší a doladěn jemnějším topem.Také kombinace černého topu a modrých džínů je velice nešťastná. Boty nijak nevadí, náhrdelník na krku je stejně přebytečný jako třetí a páté kolo u vozu.

Štěpánka dnes celou sestavu zachránila

Štěpánka Duchková dnešní módní policii zachraňuje. Její model skvěle vystihuje vánoční atmosféru, která se na nás hrne ze všech stran. Štěpánka vypadá jako decentně a vkusně zabalený dárek k Vánocům. Absence výrazných šperků je u dominantní červené vítána. Pozitivně musím zhodnotit i fakt, že Štěpánka se vzdala doplňků s výraznými logy předních módních domů. Luxus je v materiálech a zpracování, ne v lacině vyhlížejících logech.

Sdílejte článek

Přečtěte si také