Prima Style

24. září 2014 16:57

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Rolo, příště větší žebradlo!

MÓDNÍ POLICIE: Rolo, příště větší žebradlo!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka Leni Zajícová vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Rolo, příště větší žebradlo!

Rola Brzobohatá se oblékla do černého monotónního outfitu, který mírně rozzářila červeným žebradlem. Model je jednoduchý, a tak je skoro nemožné něco pokazit. Jediné, co bych vytkla, jsou kruhové náušnice, které působí kolotočářským dojmem. Psaníčko je prima, kdyby bylo o něco větší, Rola by působila drobněji. Jinak je to hezké.

Krainová sáhla po klasice, proč ne

Krainová v módě nikdy nešlápne vedle. Její outfity jsou většinou povedené, nenucené a svěží. Ani v tomto případě nás nezklamala. Kožené bundičky jsou stále in. Model působí decentně a moderně zároveň. Většinou předvádí rafinovanější oblečení, ale tento střídmý model je zcela bezchybný.

Agáta jako chlípná Červená Karkulka

Hanychová se ukázala v červené kůži. Šaty skvěle podtrhují chaotický styl, který na modelce většinou působí rozpačitě. Tentokrát ale prazvláštní model ustála, přestože barva je na modelku příliš agresivní, můsím dát Agátě palec nahoru.

Sdílejte článek
Štítky styl oděv

Přečtěte si také