Prima Style

3. července 2014 13:21

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Rudá větrovka a kalhoty na gumu z tebe módní ikonu neudělají

MÓDNÍ POLICIE: Rudá větrovka a kalhoty na gumu z tebe módní ikonu neudělají

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Rudá větrovka a kalhoty na gumu z tebe módní ikonu neudělají

Moderátorka Nikol Moravcová opět předvedla model, který je pro nás takový menší hlavolam. Její kaskádovitá větrovka rudé barvy přidává kila a působí jako plášť učitele, který na základce vyučoval dílny. Kalhoty na gumu jsou také super. Jsou sice pohodlné, po obědě netlačí, ale o velký estetický zážitek se nepostarají. Dneska projdeš Nikol s odřenýma ušima…

Kateřina stále tápe...

Moderátorka vsadila na styl, který u ní vídáme jen zřídka. Dívčí model je zajímavý, není vulgární a působí nesměle. Sukně posetá puntíky nás vrací do školních let. Džínový křivák stylem do modelu nezapadá, ale jako individuální článek není špatný. Boty na klínku jsou super, ale zde zradila blondýnku barva.

Ivetě rodičovská role sluší.

Tohle tělo už má za sebou porod?! Iveta vypadá skvěle. Její model je nenucený a ležérní. Na zadek si z něj nesedneme, ale o to se Vítová ani nesnažila. Je to ideální model k vodě nebo na výlet. U této moderátorky je sympatické, že se drží při zemi a nesahá po laciných kouscích, které působí kýčovitě. Role maminky Ivetě jednoznačně prospívá.

Sdílejte článek
Štítky styl Nikol Moravcová větrovka

Přečtěte si také