Prima Style

27. června 2014 14:05

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Sandra je jako porcelánová panenka

MÓDNÍ POLICIE: Sandra je jako porcelánová panenka

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Sandra vypadala jako porcelánová panenka

Moderátorka FTV Prima vypadala opravdu skvěle. Její model by vkusný a svěží. Stříbrné doplňky skvěle ladily k šatičkám posetým flitry. Vypadala roztomile, ale ne infantilně. Trošku jsem ji chtěla ukrást a vzít si ji domů, Sandra Parmová působila jako porcelánová panenka.

Moniko, kde máš zbytek sukně?

Monika Leová je krásná. Její model byl prima, na společenskou akci bohužel příliš ležérní. Musím trošku zkritizovat i délku sukně. Monika je sice kočka a jsem si jistá, že spousta mužů pidi sukni ocenilo, ale byla zbytečně moc krátká. Pár cm navíc by modelu neuškodilo. Ale i tak byl na moderátorku krásný pohled.

Alice, to je super!

Je sexy , v šedých šatech, které kopírovaly její postavu vypadala neskutečně sexy, ale ne vulgárně. To se podaří jen málokomu. Alice skvěle sladila doplňky i elegantní kabát. Zde nebylo nic, co bych mohla vytknout. Dokonce i model jejího partnera Michala dokonale ladil. A jelikož z páru odkapávala pohoda, jejich vzhledu to jen pomohlo.

Sdílejte článek

Přečtěte si také