Prima Style

25. října 2014 01:00

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Sexy? Ani ne...

MÓDNÍ POLICIE: Sexy? Ani ne...

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka Leni Zajícová vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Zexy? Ani ne...

Kim Kardashian tento model opravdu nevychytala. Její šaty připomínají negližé, které má zůstat oděno pouze v soukromí vaší ložnice. Transparentní šaty ukazují černé kalhoty a podprsenka je tak malá, že je až ohromující, že z ní na nás nevyskakují dvorce. Kim Kardashian je natolik výrazná svým vzhledem a tělesnými proporcemi, že na sebe nemusí upozorňovat lacinou garderobou.

.

Škoda dobrého dua

Přestože tento model je velice decentní a postaral se o nevšední barevnou kombinaci, Kardashian zradil materiál. Úplet se všeobecně k umělým a lesklým materiálům nehodí. V tomto případě je ale sukně z příliš tlusté pleteniny, a tak tvoří varhánky. Ty opticky přidávají kila.Škoda.

Ty popleto, kde máš zbytek?

V tomto případe oceňuji odvahu a sebevědomí. Model je zajímavý, snad i sexy. Bohužel má ale vulgární nádech. Sukně z pěří je zajímavá, velké dlouhé sako je nečekaným prvkem, které příjemně překvapí. Bohužel na modelu postrádám docela zásadní věc, a tou je topík. Nedej bože zafouká a my vidíme to, co viděla polovina Ameriky, když někdo uveřejnil domácí porno, které kdysi Kardashian nahrála.

Sdílejte článek
Štítky Amerika sebevědomí materiál vzhled Kim Kardashianová

Přečtěte si také