Prima Style

1. prosince 2014 20:31

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Slušivé jako šedý zákal…

MÓDNÍ POLICIE: Slušivé jako šedý zákal…

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka Leni Zajícová vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Slušivé jako šedý zákal…

Tak, a mezi nejhůře oblékané patří Jovanka. Její model by byl fajn, kdyby bylo Jovance o čtyřicet let víc. Nemluvě o tom, že by se musela zbavit plyšové štoly, která připomíná část maskota nějakého prapodivného podniku. Ani modré psaníčko luxusního módního domu to nezachrání. Tento model je opravdu asi stejně atraktivní jako šedý zákal. Ach jo.

Markét, takhle to dál nejde

Markéta Konvičková je velice půvabná, bohužel její modely jsou tristní. Pokus o moderní a neotřelý outfit je stejně podařený jako výstavba tunelu Blanka. Šaty by byly snad i průměrné, ale kožený opasek je zoufalý pokus o výjimečnost. A ty boty? Špičky vykukující ze spodní části róby vypadají komicky. Markét, chce to stylistu.

Eliško, stačilo opravdu málo

Eliška Bučková má krásné šaty, bohužel kamínky posetá róba má lehce laciný nádech díky masivním náušnicím, které připomínají ukradené ozdoby z honosného vánočního stromečku. Kdyby Eliška sáhla po jemnějších špercích, patřil by model mezi nejelegantnější róby večera. Snad příště… Eliška Bušková se poslední dobou obléká opravdu skvěle. Jen tak dál.

Sdílejte článek

Přečtěte si také