Prima Style

6. července 2014 16:54

redakce Prima Lajk

MÓDNÍ POLICIE: speciál z filmového festivalu!

MÓDNÍ POLICIE: speciál z filmového festivalu!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Modrá je dobrá, ale zelená je lepší

Olgu Menzlovou jsme přistihli u hotelu Thermal v šatech zelené barvy. Rafinované detaily a střih mohou být zrádné a opticky přidat pěknou řádku kil navíc, ale na Olze jsou skvělé. Musím pochválit i doplňky. Psaníčko nemá chybu, kdyby Olga chtěla trošku protekce, klidně ho může poslat k nám do redakce na moje jméno:).

Šéfová se hodila do gala!

Sním, či bdím, koho to tu nevidím. Naše šéfredaktorka Jana Divišová dorazila do Puppu v šatech, které jí skvěle seděly. Je dobře, že Jana nezdobila tento výrazný model masivními šperky. Kožešinové boa zachránilo před chladným večerem. Róba působí velice honosně a luxusně. S obuví v tělové barvě nikdy nešlápnete vedle. Jediné, co bych vytkla, je nádech retro stylu, ve kterém se tento model nese, šaty by unesly i modernější a jednodušší typ. Jinak zde není nic, co bych měnila.

Beata se oblékla do růžového mraku.

Naše přední návrhářka vypadala v růžových šatech kouzelně. Díky zajímavým detailům a zpracování, nevypadala róba jako svatební dort. Rajská byla nepřehlédnutelná, ale zároveň působila elegantně a stylově. Nemluvě o tom, že se celý večer umívala, a to jejímu vzhledu přidalo ještě pár bodů navíc.

Sdílejte článek

Přečtěte si také