Prima Style

7. července 2014 21:58

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: speciál z filmového festivalu!

MÓDNÍ POLICIE: speciál z filmového festivalu!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Báro, tohle je super!

Bára Mottlová se na večírku v Karlových Varech oblékla do luxusní róby, ve které odhalila záda. Střih šatů dokonale lichotil její postavě a skvěle zdůraznil ženské křivky. Bára tentokrát zabodovala. Obléká se jako dáma a její styl s kolotočářským nádechem je pryč, vypadá to, že se blýská na lepší časy! Skvělé byly i doplňky, které herečka zvolila. Diamantové náušnice působily decentně a zároveň dodaly notnou dávku přepychu. Jejich cena se odhaduje na 100 000 Kč.

Verešová opět na jedničku!

Andrea Verešová si odskočila do Varů z natáčení nového seriálu Svatby v Benátkách. Její róba byla jako každým rokem naprosto dechberoucí. Vkusná, sexy, ale zároveň decentní. Rafinovaný střih nepotřeboval výrazný náhrdelník, který by působil příliš nuceně, a tak Andrea sáhla po dlouhých náušnicích. Modelu se nedá skoro nic vytknout.

Petra příjemně překvapila

Přestože pro Petru Faltýnovou má letošní filmový festival hořkou příchuť, protože se rozešla se svým přítelem Leošem Marešem, na červeném koberci vypadala dokonale. Petra, která často vypadá mírně chaoticky a lacině, byla překrásná. Model francouzského domu Lanvin, který stojí jako nové auto, byl úchvatný stejně tak jako doplňky. Faltýnová to tentokrát vychytala. Tedy alespoň co se vzhledu týče.

Sdílejte článek

Přečtěte si také