Prima Style

12. července 2014 07:10

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Speciál ze závěrečné party KVFF

MÓDNÍ POLICIE: Speciál ze závěrečné party KVFF

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Evo, s tímto peřím se raději nechlub!

Eva Jeníčková má sice skvělou postavu, ale my jsme už unaveni z toho, že ji neustále vídáme v krátkých šatech. Především na červený koberec se tyto šaty nehodí. Kabaretní vkus je sice díky bijáku Velký Gatsby opět v kurzu, ale na poslední gala filmového festivalu je nevhodný. To samé platí i o psaníčku s peřím, které připomíná doplněk hodný maškarního plesu. Tímto peřím se, Evo raději nechlubte.

Vica neurazí, ani nenadchne

Vica Kerekeš, slovensko-maďarská herečka, vstoupila na červený koberec v jednoduché černé róbě. Herečka, která se může chlubit dokonalými ženskými tvary, sáhla po róbě, která je sice hezká, ale na červený koberec postrádá notnou dávku glamouru. Díky zlatému psaníčku dosáhla herečka alespoň nějaký zajímavý kontrast. Škoda, že střevíčky s kabelkou neladily.

Kláro, tohle je skvělé

Tak přesně tak to má na červeném koberci vypadat. Klára vsadila na luxusní róbu s lehkým kontrastem tmavě modré a černé. Toto sympatické duo je aktuálně největším hitem sezony. Je to decentní a zajímavé zároveň. Honosná taftová róba herečce skvěle padla. Detaily byly zajímavé a herečka byla zcela určitě jednou z nejlépe oblečených dam večera.

Sdílejte článek
Štítky herec peří červený koberec Eva Jeníčková Velký Gatsby

Přečtěte si také