Prima Style

17. června 2014 18:00

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE ...stejně tak atraktivní jako výskyt plochých bradavic na plovárně

MÓDNÍ POLICIE ...stejně tak atraktivní jako výskyt plochých bradavic na plovárně

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

...stejně tak atraktivní jako výskyt plochých bradavic na plovárně

Pokus o sofistikovaný vzhled se nepodařil. Plastová kabelka je ideální na nákup ve večerce, ale ne do společnosti. Šaty jsou hezké, ale modrý šál v blankytně modré barvě se k černobílém modelu nehodí. Punčochy jsou stejně tak atraktivní jako výskyt plochých bradavic na plovárně. Výsledek? Pokus o sofistikovanost s podprůměrným výsledkem.

To je bída, příště doporučuji vybírat s otevřenýma očima

Trenky z tělocvičny, košile z farmy a punčochy z výprodeje. Maruška je krásná žena výjimečných rysů a ještě výjimečnějšího vkusu. Lepší kombinaci by vybrala i Helen Keller (slavná slepá spisovatelka). Tento model působí chaoticky a bohužel i komicky. Škoda.

Krainová nezklamala...

Krainová vypadá dokonale. Vždy a všude, takže ani v tomto případě její módní vkus nezklamal. Elegantní kalhoty, které mají zajímavý detail a dvojitý pas, jsou zajímavé a lichotící dokonalé postavě. Bílá košile skvěle koresponduje s jednoduchým, leč rafinovaným pánským stylem. Krainová nezklamala.

Sdílejte článek
Štítky styl koupaliště vzhled bradavice Helen Kellerová

Přečtěte si také