Prima Style

5. června 2014 14:11

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Štěpánka lodičkami zašlapala svůj půvab hluboko do země

MÓDNÍ POLICIE: Štěpánka lodičkami zašlapala svůj půvab hluboko do země

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Štěpánka lodičkami zašlapala svůj půvab hluboko do země

Štěpánka Decastelo je pěkná žena. Zajímavá a charismatická, bohužel svou krásu neumí podtrhnout. Červené lodičky ji spíš zašlapou hluboko do země. Přestože jsou střevíčky hezké, k její zrzavé deviantní kštici se nehodí.

Hana oblékla titěrné nic a malinké cosi...

Hana Mašlíková sáhla po jednoduchém modelu a udělala dobře. Černobílý top je super. Pidi šortky jsou hezké, víc látky sice najdete i na motýlku od smokingu, ale Mašlíková si to může dovolit. Jediné, co vzhled kazí, jsou černé silonky. Hanko, s těmi šlápneš vedle.

Omlouvají ji hormony

Pro Gabrielu Dvořákovou se s vlastnictvím těhotenské průkazky nic nezměnilo. Její estetické cítění je stále na nule. Krátká bundička je sice hezká, ale v kombinaci s koženými šortkami vypadá celý její outfit jako by se srazil v pračce. Nemluvě o tom, že oba kožené kousky mají zcela jiný povrch. Lodičky s výraznou špičkou se k modelu nehodí. Takže model, co dům dal, tentokrát nenadchl.

Sdílejte článek

Přečtěte si také