Prima Style

6. srpna 2014 15:14

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Super outfit, pokud jste součástí uklidové čety

MÓDNÍ POLICIE: Super outfit, pokud jste součástí uklidové čety

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Super outfit, pokud jste součástí uklidové čety

Takový outfit je super. Především pokud si to štrádujete v noci s odpadky nebo jdete na sběr hub. Zcela určitě tento kousek nemá co dělat na červeném koberci. Tedy pokud už není po akci a vy tam neoperujete s černým pytlem na odpadky jako součást úklidové čety. Model je zkrátka nudný, není na něm nic, co by vás uchvátilo nebo nadchlo.

Tady módní ikonu nehledejte...

V Agátě asi těžko někdo bude hledat módní ikonu. Její modely jsou vždy na hraně mezi vulgárním šmrncem a pouťovým glamourem. Občas se podaří i nečekané a výsledek je průměrný. V tom okamžiku chci jásat. A jásám i nyní. Prachařové to sluší. Její model postrádá obvyklé nápisy bez myšlenky a lacině vyhlížející loga drahých značek. Skvělé Agáto, povedlo se. Dnes to máš za 71 %.

Andrea je opět nadpozemsky půvabná

Andrea Kerestešová je subtilní kráska, na kterou můžete obléci i pytel a stále bude vypadat skvěle. Tento model je vkusný, nenucený a elegantní. Herečka s tak krásným zevnějškem nepotřebuje zbytečně výrazné a extravagantní kousky. Sází na klasickou módu a to se jí vyplácí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také