Prima Style

10. prosince 2014 16:00

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Tak tomu se říká odvaha!

MÓDNÍ POLICIE: Tak tomu se říká odvaha!

Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Zajícová, vám nic nedaruje! Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Tak tomu se říká odvaha!

Marcela Košanová se objevila na křtu nové knihy Haliny Pawlovské v modelu připomínajícím exotickou šelmu. Její outfit se opravdu vyvedl, protože všem přítomným naháněl hrůzu. Zvířecí vzory jsou sice in, ale pokud má oblečení s tímto výrazným potiskem rozlohu materiálu stejnou jako stan, vyvarujte se ho.

Naučili jsme se to akceptovat

Halina je prostorově výraznější žena a nebojí se se světem podělit o své křivky. Její elegantní móda je fajn. Halina se nebojí ukázat tvary, s hrdostí a sebevědomím je předvádí světu a my jsme se naučili její styl akceptovat. Doporučila bych ale klasičtější úpravu vlasů, tahle připomíná spolužačky, které neúspěšně zápasily s kulmou před maturákem.

Jugokufr? To raději ne...

Jakub Kohák je vtipálek, který nikdy nezkazí žádnou legraci. Na společenskou akci dorazil v ležérním modelu, který je super na krátké výlety do večerky (protože jsou ve tmě). Ale abychom byli spravedliví – jeho model není tragický, byly tam mnohem horší. Vzhled však naprosto zabil jugokufrem z Duty Free. Horší by snad byla už jen ledvinka u pasu nebo fofrtaška, kterou vám v Penny přejíždějí důchodci nohy v honu za rohlíky v AKCI.

Sdílejte článek
Štítky Halina Pawlowská styl sebevědomí Jakub Kohák

Přečtěte si také