Prima Style

18. prosince 2014 13:00

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Ty boty mají našlapáno víc, než holky z Perlovky

MÓDNÍ POLICIE: Ty boty mají našlapáno víc, než holky z Perlovky

Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Zajícová, vám nic nedaruje! Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Macura a jeho prapodivný styl

Macura je tak trošku bacula. Už jsme si zvykli na jeho prapodivné modely, ale tento kabát, působící, že je půjčený od staršího a tlustšího kamaráda, je tragický. Jeho šál vypadá jako laciná hra na pražského mafiána. Jeho obuv má víc našlapáno než holky v Perlovce. Chce to nový model, Zděňku, ale to nic nemění na tom, že ti fandím.

Jitka Čvančarová přišla ve vánočním

Jitka Čvančarová na premiéře snímku Hodinový manžel vypadala opravdu skvěle. Její model byl elegantní a skvěle zdůrazňoval její ženské křivky, které obdivují mnohé ženy i muži. Tmavý odstín lesní zelené herečce náramně sluší, luxusní štola dodá dávku přepychu a výjimečnosti. Overal je skvělou volbou pro ty, které nechtějí šidit pohodlí ani styl. Jediné, co bych vytkla, je obuv, lodičky do špičky jsou staromódní a nehezké.

Leni, to je trošku lajdácké

Lenka Zahradníková si určitě s outfitem hlavu nelámala. To je škoda, její model vypadá sice stylově, ale je příliš ležérní na společenskou akci tohoto formátu. Její model odpovídá tomu, co by si na sebe měla vzít slečna trhající lístky u vchodu. A ne mladá herečka, která má před sebou perspektivní kariéru.

Sdílejte článek

Přečtěte si také