Prima Style

5. listopadu 2014 11:00

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Válková s módou dost válčí, bohužel neúspěšně

MÓDNÍ POLICIE: Válková s módou dost válčí, bohužel neúspěšně

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka Leni Zajícová vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Zde docházejí slova a přichází deprese

Ne, to vás nešálí zrak. To jen Jitka opět vyšla do společnosti v modelu, který je jen něco málo děsivější než šířící se ebola. Modelka Jitka Válková zcela určitě patří mezi naše nejkrásnější miss. Její módní styl je však alarmující. Naprosto nechápu, jak se může Válková podívat do zrcadla, kladně zhodnotit svůj vzhled a pak se vydat vstříc společenské akci. Přestože sportovně laděné kousky jsou nyní in, kombinace krátkého topu a pidi šortek je velice nešťastná. Nemluvě o elegantní obuvi světle modré barvy, která se k modelu absolutně nehodí. Nevím, čím nás Jitka trestá, ale tohle je opravdu přes čáru. Slogan na kabelce „Hotter than you“ je tedy jen třešničkou na dortu trapnosti. Jitko, prober se.

Model ve stylu "co dům dal"

Herečka slovenského původu je opravdu okouzlující. Její šarm a krása je bohužel skryta pod nánosy nešťastně zvoleného vrstvení. Pruhovaný top je průměrný kousek, který by ani nebyl tak tristní, ale chlupatý šál s výrazným vzorem je opravdu, ale opravdu děsivý. Barevný náhrdelník, vykukující z chlupatiny na krku, mi vhání slzy do očí. Přestože individuálně by kousky nebyly hrozné, dohromady tvoří chaotický paskvil způsobující sebevražedné sklony.

Snad se jedná o kostým na Halloween...

Michaela Doubravová je opravdu roztomilá a spanilá slečna. Její garderoba je opravdu unikátní. Zajímalo by mě, kde asi nakupuje. Je to výprodej Princezny Koloběžky, nebo obchod s maškarními pomůckami?! Její model složený z asymetrických kousků působí dosti rozpačitě. Psaníčko s mašlí pak evokuje ne příliš vydařený výsledek výtvarné výchovy. Naducaná mašle připomíná dárek, který asi díky kombinaci detailů, střihu a barev zůstane neotevřen. Šperk v podobě talismanu je sice zajímavý, ale vypadal by dobře k jednoduchému tričku a džínům. Jediné, co mohu pochválit, jsou elegantní a jednoduché lodičky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také