Prima Style

17. listopadu 2014 11:40

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Victorii její talisman štěstí nepřinesl

MÓDNÍ POLICIE: Victorii její talisman štěstí nepřinesl

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka Leni Zajícová vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Victorii její talisman štěstí nepřinesl

Zpěvačka Victoria je maminka dvou dětí a vypadá opravdu skvěle. Její elegantní model je sympatický, výrazná sukně je tlumená černým topem a lodičkami, které celkový vzhled odlehčí. Bohužel výrazný šperk o velikosti olympijské medaile vdechuje celému vzhledu lehce pouťový nádech.

Kačko, model je prima

Vínová je in, šaty tedy chválím. Koženkový křivák však s tímto fialovým modelem neladí. Ležérní kabelka je prima, praktická a elegantní. Model se tentokrát vydařil a Kateřina získává extra body za roztomilou dcerku. Takže dneska hanit nemohu.

Victorii její talisman štěstí nepřinesl

Dara Rolins vypadá skvěle. Sportovní model odpovídá jejímu životnímu stylu a hudbě, kterou produkuje, takže přestože bych se jindy ohradila, tentokrát budu mlčet. To, že vypadá jako sportovkyně startující na spartakiádě, se jí odpouští. Daře tenisky závidím, jsou parádní. Daro, pokud bys mě chtěla uplatit, uplácej. Nosím velikosti 37.

Sdílejte článek

Přečtěte si také