Prima Style

4. července 2014 10:59

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Zde róba zradila na celé čáře.

MÓDNÍ POLICIE: Zde róba zradila na celé čáře.

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Veronika jako šedá myška

Freimanová opravdu umí stárnout! Herečka stále vypadá krásně, bohužel svůj půvab zazdila nemastnou neslanou garderobou. V modelu přírodní barvy vypadá jako šedá myška. Chápeme, že návštěva knihkupectví asi není velká společenská událost, a tak zde přivřu oči a budu mírná.

Nikol pěkně prokoukla.

Herečka Nikol Kouklová sáhla po šatech v něžném pudrovém odstínu. Její model je hezký, elegantní a nenucený. Její lodičky jsou zajímavé, rozbíjejí přesládlý model. Psaníčko je super. Kouklová vypadá jako moderní éterická víla, která zavítala do světa smrtelníků.

Tak to je oříšek...

Herečka patří jednoznačně mezi nejkrásnější umělkyně naší scény. Její šaty jsou zajímavé, jemnější model by byl asi vhodnější. Model s abstraktními dezény působí chaoticky a křehká herečka se v něm ztrácí.To je opravdu škoda, klasičtější a střídmější šaty by byly vhodnější.

Sdílejte článek
Štítky herec oděv Nikol Kouklová

Přečtěte si také