Prima Style

7. listopadu 2014 14:39

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Zdeni, proč máš místo bot kajaky?

MÓDNÍ POLICIE: Zdeni, proč máš místo bot kajaky?

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka Leni Zajícová vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Zdeni, proč máš místo bot kajaky?

Zdeňka Žádníková má pěkné šaty. Přestože jsou na aktuální roční období dosti nečekanou volbou, barva i střih jsou elegantní a zároveň nepůsobí nudně. Co však překvapí, jsou lesklé punčochy, a co šokuje, jsou lodičky připomínající dva kajaky. Za ně dáváme palec dolů.

Nadpozemský půvab mimozemšťana

Experimenty s barvou vlasů si v mládí prožije každá slečna, některé jsou úspěšné, jiné nikoliv. Mezi ty méně vydařené pokusy se zařadila i Anna Linhartová, která vypadá jako zmatená meluzína, co zabloudila do světa lidí a neví, jak zpět. Černý model se sice postaral o výrazný kontrast s pokožkou odstínu mozzarelly, ale model složený z černých kousků různých odstínů sepranosti na vzhledu nepřidá. Cardigan ke kolenům je super, ale otázkou je, zda nebude Rumburakovi chybět.

Aňa vypadala pohádkově

Aňa Geislerová se na premiéře Pohádkář předvedla v zeleném modelu, který díky barvě a materiálu působil velice noblesně. Jednoduchý střih skvěle korespondoval s luxusní textilií. Klasické lodičky jsou sympatické, jediné, co bych vytkla, jsou punčochy v obuvi s otevřenou špičkou. Je to faux pas, které se v našich luzích a hájích většinou přechází, ale módní ikona, jako je Aňa, by se těchto základních chyb měla vyvarovat.

Sdílejte článek
Štítky obuv Zdeňka Žádníková-Volencová vzhled Anna Geislerová Anna Linhartová

Přečtěte si také