Prima Style

19. června 2014 12:42

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Ze sloganu kreativního náhrdelníku se vám zavaří mozek...

MÓDNÍ POLICIE: Ze sloganu kreativního náhrdelníku se vám zavaří mozek...

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Ze sloganu kreativního náhrdelníku se vám zavaří mozek...

Nikol Moravcová je jako semafor. Výstražný, nepřehlédnutelný, a když svítí červeně stejně jako Nikol, tak vám pohled na něj dokáže zatraceně zkazit náladu. Černé šaty jsou ok, ležérní rudý cardigan z celého modelu dělá netvárný outfit, který ale ladí se rtěnkou a oduševnělým náhrdelníkem se vzkazem „Holka“. Nyní mi už docházejí slova, tohle je model, který jen tak nerozdýchám.

Z Kačky se stává módní múza pro vesničanky. Pecka!

Sním, či bdím? Kde má Kateřina Kristelová prsa? A kde je její sukně o velikosti bederní roušky? Super, že by se Kristelová začala oblékat úměrně svému věku a ne jako oslabená náctiletá, která se snaží sbalit frajery na své sexy tělo a ne na svůj (chybějící) mozek. Kateřino, tohle je super. Přestože bych u jiných žen dala tomuto modelu slabší průměr, u tebe je to vrchol vkusu, takže to máš za plný počet.

Eva vystavila svoje přednosti v enormní plnosti

Hvězda reality TV show vystavila svoje prsa v transparentním topu, které nenechalo žádného muže chladným. Kalhoty jsou poseté takovým množstvím kvítí, že kdejaký herbář by zezelenal závistí. Gumové žabky tak ohromující výskyt flory mírně tlumí, ale prsa, která se z topu derou jako kaše z hrnečku vař, stejně celý model zastínila. Je to styl, který si Eva osvojila a my se ho naučili akceptovat.

Sdílejte článek

Přečtěte si také