Prima Style

8. června 2014 18:50

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE:Nejhorší outfity uplynulého týdne

MÓDNÍ POLICIE:Nejhorší outfity uplynulého týdne

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Skvělá póza oslabené sexuchtivky...

A jsme doma. Tak takhle vypadala Conchita, když byla původně ještě malý nácek s občankou na jméno Thomas. Jeho outfit je ok. Sice jsou zde jasné náznaky zženštělosti, ale proč ne. Nejvíce mě hypnotizuje modrý talisman na kůži. Je to fakt prímovní kousek. Thomas je vyloženě estét.

Jani, ach jo...Tohle je zase blbě

Jana Doležalová má dar oblékat se již několik let jako stará mladá. Její fialová halenka s mašlí působí opravdu nevkusně. Sukně je ok, připomíná sekretářku nějakého vysoce postaveného manažera, která je typickou holkou pro všechno. Černé punčochy jsou klasickým případem nudného oblékání. Lodičky jsou ok, ale hnědé žebradlo a metrové nalepovací řasy jakýkoliv náznak vkusu celkový výsledek kazí.

Tomu se říká vražedná kombinace!

Vždy jsem se domnívala, že čekat od Conchity Wurst vkusný model, je nad rámec jejích možností. Měla jsem pravdu. Dekolt zdobí nesmyslně navrstvené množství náhrdelníků. Ten s nápisem LOVE je opravdovým skvostem. Za ten by měla bezpodmínečně odevzdat cenu z Eurovize. Turban na hlavě vypadá jako koupací čepice, ale budiž. Co je naprosto děsivé, jsou šaty s velkým výstřihem, ze kterého se dere podprsenka stejně tak jako dítě z rodící matky. V obou případech je to nehezký pohled, který vás může traumatizovat do konce života.

Sdílejte článek

Přečtěte si také