Prima Style

1. června 2014 18:16

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE:Nejhorší strašidla uplynulého týdne

MÓDNÍ POLICIE:Nejhorší strašidla uplynulého týdne

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Otočená bekovka = nejtrapnější doplněk všech dob

Tak takový model jsem neviděla od dob, kdy plakát se skupinou Lunetic zdobil stěny pokojíčku každé oslabené patnáctileté puberťačky. Otočená čepice bekovka je vyloženě synonymem trapnosti. Zbytek modelu by nebyl tak tristní, ale díky klobouku je outfit naprostým propadákem.

Osobo, co jste to udělala s Klárou?

Skoro se tomu nedá věřit, ale tato žena je mladá a talentovaná zpěvačka Klára Vytisková. Z jejího modelu mi do zpěvu opravdu není. Díky stříbrné sukni vypadá jako fólií obalená brambora před pečením. Účes inspirovaný paní na uklízení je stejně tak slušivý jako kbelík s mokrým hadrem. Střih ještě hyzdí a deformuje postavu. Kláro, tohle se ti opravdu nepovedlo.

Míšo, v jakých kuriozitách kupuješ oblečení?

Míša Doubravová se módy nebojí. Já osobně se ale občas bojím jí. Hereččiny modely jsou katastrofální. Zajímalo by mě, v jakém obchodě s kuriozitami nakupuje. Při pohledu na její třetí oko, hledám po stole nějaký ostrý předmět, kterým bych si to svoje mohla vydloubnout.

Sdílejte článek

Přečtěte si také