Prima Style

28. června 2014 12:08

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE:Největší strašidla uplynulého týdne

MÓDNÍ POLICIE:Největší strašidla uplynulého týdne

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Mirko, tohle je celé špatně!

Profesionální sportovkyně Mirka Knapková je jednou z mála výjimek, kdy módní kritici sklopí oči a zatnou zuby. Veslařka sáhla po modelu, který je celý špatně. Od sportovní obuvi po střih džínů s obr kapsami, které by si oblíbil i sám Krteček. Mirko, tohle se do společnosti nehodí. Nehodí se to vlastně nikam až na sběrný koš.

Ani kyselá Smetana nezabodovala...

Přestože Emma Smetana si neustále myslí, že její styl je osobitý, skvělý a plný francouzského šarmu, neznám nikoho, kdo tento názor sdílí. Její šaty působí jako trapnopytel ušitý ze zbytků chodského kroje. Bavlněné žebradlo je super jako pytlík na přezůvky, ale určitě ne jako doplněk do města. Nedej bože pak na společenskou akci. U Emmy je zarážející, že svůj nejkrásnější doplněk vůbec nevyužívá. Skoro nikdy se neusmívá. Vypadá tedy opět spíš jako kyselá Smetana a ne jako žena bohatě obdařená půvabem.

Báro, proč vypadáš, že sis odběhla od plotny?

Dcera Petry Černocké, Bára Vaculíková, tentokrát kritice neujde. Kde začít... Tady se nabízí hned několik možností. Ty šaty jsou skvělé, ten zbytek nikoliv. Hnědý pásek absolutně nekoresponduje s ničím na obrázku. Možná tak se schodištěm, ale to je vše... Barevné náušnice, které vám protáhnou ušní boltce k podpaží, jsou hrozné. Jemný make-up podtrhující rysy obličeje by neuškodil. A jakýkoliv pohyb hřebenem po vlasech by taky nebyl marný.

Sdílejte článek

Přečtěte si také