Sex a vztahy

19. května 2016 13:53

Tereza Javorová

10 věcí, které musíte vědět předtím, než půjdete na swingers party

Chcete se dozvědět víc o swingers party? Dáme vám 10 rad, které musíte znát předtím, než nějakou navštívíte.

Většině lidí nevadí probírat své milostné hrátky s přáteli a průměrný počet partnerů na jedince se v nedávných letech dramaticky zvýšil... Dokonce i sex party jsou teď mnohem populárnější než kdy dřív. Přesto stále existuje pocit neznáma zahalující swingers party. My vám tady ale dáme 10 rad, které musíte znát před tím, než se rozhodnete jít na swingers party. Často se začíná nějakou rozehřívací hrou, jako je například Flaška.

1. Bezpečnost především

Žádná ochrana – žádné hry. Bez výjimek.

2. Všichni jsou normální

Většina lidí předpokládá, že swingeři jsou buď neuvěřitelně atraktivní, nebo směšně úzkoprsí. Ale ve skutečnosti jsou to jen zvídaví lidé s otevřenou myslí. Buď jsou svobodní, anebo v páru poznávají své zlobivé stránky.

3. Funguje tam pevný kodex chování

Respekt a porozumění k tomu, kdo nejeví zájem o vaši náklonnost.

4. Páry přicházejí jako pár a také jako pár odcházejí

Svobodní muži obvykle nejsou pozváni samostatně, ale svobodným ženám se na druhou stranu přezdívá jednorožci – vzácní, drazí a velice vítaní.

5. Investujte do obstojného spodního prádla – vyplatí se to!

Kalhotky sice nebývají oblečeny dlouho, ale pokud ano, část zábavy se skládá z obdivování jejich provokativnímu vzhledu.

6. Je to hlavně společenská záležitost

Lidé samozřejmě nemívají ve zvyku se svléknout do naha hned po příjezdu. Místo toho by se nejdříve měli uvolnit a užívat si večírek. Někde jsou dokonce pravidla, po jak dlouho době byste si měli začít "hrát".

7. Všichni jsou vítáni

Kouzlo swingers party spočívá v tom, že nikdo nikoho nesoudí. Lidé jsou zcela obnaženi, doslova i metaforicky. Všechno je tam brané jako součást zábavy, tak se nebojte a odvažte se.

8. Přijít a jen nakouknout je dovoleno (ale ne vždy)

Existují různé tipy účastníků. Od těch, kteří by zkusili cokoli s kýmkoli až k těm, co by raději zůstali jen u sledování. Dívání je v pořádku u nováčků, ale zkušení swingeři? Často platí pravidlo – zapoj se, nebo běž domů.

9. Přineste flašku!

Pokud se jedná o soukromí večírek u někoho doma, přinést flašku něčeho dobrého. Je to to nejmenší, co můžete udělat.

10. Je to sexy!

Místnost plná šampaňského a nahoty po náročném týdnu v kanceláři. Mohlo by to být i horší.

Sdílejte článek
Štítky zábava sex rada vzhled

Přečtěte si také