Sex a vztahy

21. června 2016 13:57

Tereza Javorová

18+: 100 názvů pro ženské přirození. Jak jí říkáte?

Muži udělají cokoliv, aby se k ní dostali, a ženy si ji naopak pečlivě střeží (až na některé, které si z ní udělají průchoďák). Ženské přirození je tajemnou, citlivou a životadárnou skulinkou, které si vysloužilo (a vysouložilo) desítky názvů a pojmenování. Jak jí říkáte vy?

VAROVÁNÍ: Článek obsahuje množství expresivních a metaforických výrazů. Při slově jeskyňka nebo mušlička si už navždy budete představovat něco jiného.

Nedávno jsme vám přinesli 100 názvů pro penis a rozhodli jsme se podobného úkolu zhostit i v případě vagíny. O to náročnější to ale bylo, protože ženy si názvy své skulinky nedodávají odvahy jako muži v případě svého válečníka, zabijáka apod. I přesto se nám podařilo dát dohromady 100 výrazů, kterými se ženské přirození trefně pojmenovává. Znáte je všechny?

Mušlička Medúza Švíra Šváb Jahoda Jáma Díra Macocha Skulina Ústřice Doupě Brloh Pouzdro Pochva Vagína Škeble Julča Kýbl s teplou vodou Bobr Myška Pekáč Spacák Vyhloubenina Lavor Mezera Komnata Spižírna Hlubina Pec Garáž Lotosový květ Leknín Vulva Lůno Fifinka Sedmý div světa Svatý Grál Klín Lunapark Komůrka Prcina Laskonka Vymrdíra Penál Džusna Švestka Kůlna Bouda Panimanda Buchtička PussyKuchyňka Pimpulice Brázda Pokladnička Spodek Kosočtverec Záhyb Pokojíček Svatyně Vrata Andula Kráter Zlatý důl Teplý koláč Pysky Studánka Hnízdo Baby box Podsvětí Zásuvka Cukřenka Orchidej Sedmikráska Kleopatra Bohyně Šelmička Rozkrok Mikrovlnka Rodidla Bembeřice Sluj StájPíčaFrndaČíčaKočkaÚdolíLulinaBoženkaPředekČárkaJeskyňkaLasturkaBroskvičkaBeruškaTroubaKundaPipinkaBobr

Chybí vám zde něco? Napište nám to do diskuze!

Sdílejte článek

Přečtěte si také