Sex a vztahy

5. října 2015 15:36

Michal Chalupa

4 způsoby, jak ji zaručeně přivést k ORGASMU!

I když si většina žen dokáže užít sex i bez orgasmu, nebudeme si nalhávat, že s ním to není o sto procent lepší. O dvě stě… Dobře, tak o tři sta! A my vám poradíme, jak se k němu úspěšně dopracovat.

1. UvolněníTo je základ, čím víc ženu uvolníte, tím snazší je pro ni dosáhnout vrcholu. Pomáhá, když jí říkáte, jak se vám líbí, jak je krásná a taky jí můžete říkat, co všechno s ní chcete dělat. Jen v jazyce, který jí vyhovuje, tím myslíme slušný/neslušný.

2. Orální dovednostiPamatujte, že je to stejné jako u vás. Musíte použít dostatek slin a nezaměřovat se jen na určitou část. Lízejte klitoris, pronikejte jazykem hluboko dovnitř a říkejte jí, jak sladce chutná.

3. LubrikantTak na ten nezapomínejte. Pokud bude u předchozího bodu dostatečně úspěšní, je velká pravděpodobnost, že ho nebudete potřebovat. V opačném případě ho určitě využívejte, příjemné to bude i pro vás.

4. PolohaVelmi důležitý je správný výběr polohy. A ne vždycky je tou správnou tak, kde se dostanete nejhlouběji. Pokud je váš penis nadměrně velký, určitě se jí nebude líbit, když ji na sebe napíchnete jako na rožeň. V této situaci doporučujeme polohu, kdy je žena nahoře. Dokonale si tak může určovat hloubku zásunu nemusí být v křeči kvůli tomu, že má strach z bolesti. V opačném případě je nejlepší, když to partnerce děláte zezadu a masírujete jí přitom klitoris a prsa. Měňte tempo a hloubku přírazů a JE TO TAM!

Sdílejte článek
Štítky orgasmus klitoris

Přečtěte si také