Sex a vztahy

23. února 2016 16:47

Tereza Javorová

5 triků, jak mít nekonečně dlouhý ORGASMUS

Těch pár vteřin blaha můžete celkem snadno prodloužit a na vlně orgasmu jet pěkně dlouho!

1. Naprosto se tomu oddejte - když cítíte, že orgasmus přichází, tak zapomeňte na všechno kolem. Nepřemýšlejte, jaké zvuky vydáváte, jak u toho vypadáte...prostě vypněte mozek dřív, než se vám zatmí, a užijte si to.

2. Navigujte partnera - máte takového šikulu, který vás až na vrchol zcela jistě dovede, ale opojný pocit vám nikdy není dopřáno si vychutnat dlouho. Poraďte partnerovi klidně už před sexem, že jakmile se budete blížit vrcholu, ať přitlačí, zrychlí nebo naopak vydrží v jednom pohybu.

3. Znásobení - pokud orgasmu dosahujete výhradně stimulací klitorisu, slastný požitek vám může partner znásobit, když vám během orgasmu zavede prsty nebo rovnou penis do vagíny. Jen pozor, ať se slastí nezalknete.

4. Pauza - hraničí to s mučením, ale funguje to. Jakmile ucítíte první orgasmické stahy, ale úplný výbuch ještě nenastal. Partner by měl se vším přestat. A pak vás opět začít dráždit nebo přirážet. když to vydržíte vy i on, tak to zkusit ještě jednou. Párvteřinová pauza pak následující explozi ještě zesílí.

5. Tvrdě do toho - lechtáním ještě nikdo nevyvrcholil, a pokud přece jen ano, asi to nebyl nejdelší orgasmus jeho života. Na začátku orgasmu se vykašlete na slušné mravy a rozdovádějte se jako zvíře. Tvrdě přirážejte, křičte nebo partnerovi ryjte nehty do zad. Čím intenzivnější budou vaše projevy, tím intenzivnější orgasmus!

Sdílejte článek
Štítky orgasmus

Přečtěte si také